Author: M***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gooooooood one and good quality ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Color: Natural Black
Price: 156kr
Original Price: 165kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25071463334665531 |
Overall Rating: 4.71/5
Author: M***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gooooooood one and good quality ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Color: Natural Black
Author: p***c
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
Color: Ombre
Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality I recommend it
Color: Ombre | 1 photo(s)
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this wig so much its quality made amd for the price! Its a little different from the picture in terms of colour amd style but a few tweaks and I made it my own!
Color: Ombre | 1 photo(s)